It is currently 10 May 2021, 07:57

• You do not have permission to post in chat.
@ Ketna « Sun 11:14 pm »
dober mi smo si letos lovoriko v pokalu izvlekl na tak nacin, smo tud mel dostkrat sreco... ampak vseen seronje, pa 6 minut podalska :lol:
@ white killer « Sun 10:57 pm »
Pa ponovno gol v zadnjih minutah, ko bi mi znali tk izvlect kaksno piko
@ MiChO « Sun 10:34 pm »
bravo Ivaneeee
@ Ketna « Sun 8:22 pm »
Barca has everything agreed to sign Memphis Depay while waiting for the season to end. The Dutch player, who wants to play for the Barca team, has accepted the low economic conditions proposed, via @EsportsRAC1
@ Ketna « Sun 4:16 pm »
ja tud js sm mel Keitaja v mislih... super igralc, ko je treba blo ojacat sredino... ampak se to je Pep ponavadi iz igre dal enga napadalca, in ne vezista, ker s Keitajem in samo se dvema vezistoma je tezko blo met kontrolo, in enako je z Moribo
@ ToMee « Sun 4:07 pm »
Pep ga je dal not k smo rabl fiziko na sredin, pa na away tekmah v CL je praviloma igral z njim
@ ToMee « Sun 4:07 pm »
Moriba mene drgač dost spominja na Keitaja
@ Ketna « Sun 3:23 pm »
mi ne rabimo takih igralcev v vezi... puig, pjanic, pedri, to so ti idealni igralci za barco, ki bi ob pravem trenerju bli klasa... moriba, roberto in podobni tekaci pa lahk igrajo, ko branis rezultat al pa na nekih tekmah proti drvarjem, ipd., ker z njima pac ne mors met kontrole v vezni liniji, ki jo barca rabi
@ Ketna « Sun 3:20 pm »
mah sam da Koemana menjamo, da pride en trener, ki bo dejansko sledil barca filozofijo... ne mors igrat z vezno linijo de jong-moriba-roberto zadnjih 15 minut, ko lovis zmago, na klopi pa puig in pjanic
@ Ketna « Sun 2:14 pm »
ma js sm si ga res zelel, ker sm preprican, da bi skupi z messijem res lahk nardila to ekipo spet par nivojev bolso... ampak me je s tem konkretno razpizdu in ga kurc gledat, itak pa zdej ni vec sans, ce je podalsu do 2025 oz. celo 2026, kurc ga gleda
@ daSKAn « Sun 1:27 pm »
nežica nas nateguje levo pa desno, pa se še kr fapa na njega :D
@ Aljo88 « Sun 11:58 am »
:lol:
@ Ketna « Sun 8:01 am »
[RAC1] Representatives of Barcelona were in Paris a month ago and met Neymar. Neymar told them he wanted to return and that he did not see a winning project in PSG. Barcelona were disappointed with the player after extending his contract in PSG.
@ Ketna « Sat 11:13 pm »
koeman more it, to je jasno... lani bayern in letos chelsea sta najvecja pokazatelja ka pomeni dober trener... dober trener ti lahk sred sezone obrne vse, ne pa pri nas, ko se gremo neke "tranzitne" sezone...
@ white killer « Sat 10:48 pm »
Tole je bilo za pricakovat, samo tista sramota zadnjic granada 😂, ko en nas pizdun zasluzi vec ko cela njihova ekipa, pa ne samo to B granada nas je scat pelala
@ white killer « Sat 10:46 pm »
Bajsa naj spokajo na prvi avtobus, na vse pomembni tekmah smo se usrali in to tako mocno, da se zdaj smrdi. Bolje, da izgubili, tako pa bo alzirec prvak
@ rako « Sat 10:04 pm »
Po komentarih dobro da nisem gledal :)
@ Ketna « Sat 7:02 pm »
pozitivna stran tega da ne bomo prvaki je, da koeman spizdi
@ MiChO « Sat 6:34 pm »
ne bodo ne
@ daSKAn « Sat 6:09 pm »
nač qrc, cabroni prvki
@ daSKAn « Sat 5:51 pm »
grizman še kr za svoje igra..
@ Ketna « Sat 5:48 pm »
pa ka si fukjen, ta koeman je kreten dej ne me jebat, naj spizdi cimprej brez idej cist posranc
@ Ketna « Sat 5:48 pm »
in zdej pride roberto not
@ Ketna « Sat 5:47 pm »
evo in se ze spet bolj zapirajo mi pa nismo izkoristl
@ Ketna « Sat 5:47 pm »
pizda fukn not dembeleja, prvic u zgodovini se ti atletico odpre
@ daSKAn « Sat 5:47 pm »
huuy za mal opcajt
@ daSKAn « Sat 5:39 pm »
cabroni prvaki kaže
@ Ketna « Sat 5:15 pm »
za en kurac... Koeman more it, ker z njim bomo posrani na vseh pomembnih tekmah
@ daSKAn « Sat 5:15 pm »
a smo za kej? Kej zaspal za prvi polčas
@ Aljo88 « Sat 3:45 pm »
defy humorista :D
@ defy « Sat 2:28 pm »
superliga ftw. jebeš cl.
@ daSKAn « Sat 11:14 am »
Ne vem pa kva laporta mečka, pa če kr fapa na superligo...ne da nas vržejo ven iz LP, po moje lohk tut iz prvenstva
@ daSKAn « Sat 9:42 am »
Čeferin nas bo itak banu iz lige prvakov tko da MEssi gre, Nežice nau, drug noben pametn pa tut nau hotu prit :D
@ rako « Sat 7:41 am »
alo ne mi preko halanda. na halanda fapamo dokler ne gre v real. vidis spet ena realna :D
@ Ketna « Sat 7:38 am »
ah kje, nism js vzel nic osebno... ampak smesn si mi s takimi... sploh da vse to pise clovek, ki ma profilno sliko od Haalanda, je pa sploh ironicno :lol:
@ rako « Sat 7:35 am »
pa daj no. to je fucking forum. ne mores osebno jemat tega kaj se tu napise :lol:
@ Ketna « Sat 7:27 am »
in tud neymar nikol ni bil pogoj za to da Messi ostane... 100% zaupam Laporti in verjamem, da bo na koncu okrepil ekipo tak, da bomo naslednjo sezono bolj konstantni in konkurencni... pa tud ce bo top okrepitev Depay, nenazadnje je drugi strelec in prvi asistent francoske lige, edini ki je dal dvomestno stevilo golov in asistenc, neki more bit... tud Aguero ze 10 let zabija 30 golov na sezono...
@ Ketna « Sat 7:26 am »
ampak se enkrat, js nobenmu novinarju ne verjamem glede neymarja, ker znajo neymarji nategnat se najbolse prijatle (Pique in ostali), kaj sele neke novinarje
@ Ketna « Sat 7:25 am »
Zakaj bi bil nevoscljiv? "Rip ketna", "Pridi si po objemcek ketna", pac wtf? Nismo stari 15 let... prvo kot prvo ne zato, da bi tak komuniciral, drugo kot drugo pa ne zato, da bi neki zaloval ker en igralc ne bo prsu...
@ rako « Sat 7:18 am »
Bol kot da se smejim je to smeh zalosti. Kdo bo nas zvezniski nakup, da bomo prepricali Messija da ostane?
@ rako « Sat 7:18 am »
realno gledano Neymar nikoli ni bil realna opcija.
@ rako « Sat 7:16 am »
Zakaj bi bil nevoscljiv :D. Pac realnost za katero sem pisal ze mesec dni. Od 14 aprila, ko je blo povedano, da je Neymar ze v bistvu podaljsal, samo se ni podpisal.
@ Ketna « Sat 7:14 am »
sicer pa dokler ni uradno, ni nic... vemo kaka je neymar family, tud pique je reku "se queda", tak da vrjamem da so neymarji sposobni tud lazne informacije spravit ven
@ Ketna « Sat 7:13 am »
rako ne vem al si ti prizadet al si tak nevoscljiv, ker ti se zdej veselis, ker vse kaze da ne bo tak kot sm js upu da bo... ni ti pomoci...
@ rako « Sat 5:50 am »
Pridi si po objemcek ketna.
@ rako « Sat 5:49 am »
✅ — Neymar is set to sign his new contract at PSG until 2026, with the signature scheduled to be signed for tomorrow, confirmed by ever reliable @Tanziloic, @FabrizioRomano, @Sky_MaxB, etc. #Transfers 🇧🇷
@ rako « Fri 11:59 pm »
Kdo bo zvezdniska okrepitev? Agvero in Depay? :lol:. #MessiPsg #SaveMessi. Fora bi bla Mbapi v real. Messi v psg :lol:
@ rako « Fri 11:52 pm »
Fabrizio pise o Neymarju. Po moje je to to. Finito.
@ rako « Fri 11:50 pm »
Rip ketna ce je to res :lol:. Rib Barca v bankrotu ce nas izlocijo iz CL. Bomo pa najbrz igrali kako amerisko al pa azijsko ligo prvakov kot povabljeni :lol:
@ rako « Fri 11:49 pm »
(🌖) Neymar [who has been linked with Barça in the last few months] will sign his renewal at PSG until 2026 tomorrow. @lequipe #Transfers 🇧🇷
@ rako « Fri 11:48 pm »
Hahahahahahah
@ rako « Fri 11:48 pm »
(🌕) JUST IN: After the Champions League final, UEFA President Aleksander Čeferin will propose to exclude Real Madrid, Barcelona and Juventus out of the European competition for 2 years, informs @partidazocope’s Juan Antonio Alcalá. #FCB 🚫🚨
@ daSKAn « Fri 9:40 pm »
defy se zbudu mal trollat :D
@ defy « Fri 7:37 pm »
gremo u superligo
@ defy « Fri 7:37 pm »
jebeš CL
@ rako « Fri 7:36 pm »
Al pa kaj druga. Kaka prepoved nakupov. V glavnem se bolj financno nas bo zajebalo.
@ rako « Fri 7:30 pm »
Mi pa smo kot kaze blizu bana iz CL
@ rako « Fri 7:29 pm »
The 9 clubs that renounced to the #SuperLeague have agreed with UEFA to be fined €100M if they seek again to play in an unauthorized competition (as the #SuperLeague) or €50M if they breach any other commitments to UEFA as part of the settlement. 🚨🚫 #Uefa @RobHarris
@ rako « Fri 7:29 pm »
Official: 9 of the 12 #SuperLeague clubs formally renounce the breakaway to UEFA, they will have 5% of their European competition revenue lost for 1 season. The 3 remaining rebel clubs now face disciplinary action from UEFA: Juventus, Barcelona, Real Madrid. 🚨🚫 @RobHarris
@ Ketna « Fri 12:16 pm »
no ja, ce bi sprejel cca. 6-8 milijonov place, se mi zdi, da bi bil vreden tega denarja... prisel bi zastonj in nenazadnje mores bit klasa, da das 182 golov in 54 asistenc na 273 tekmah v premier ligi... poleg tega pozna spansko ligo, domac mu je nas slog igre in predvsem naj bi si zelel igrat pri nas in bil zato pripravljen znizat placo...

Who is chatting

offline MiChO 

• Topics

Login