It is currently 06 May 2021, 12:48

• You do not have permission to post in chat.
@ Ketna « Thu 9:19 am »
eh, drug drugega sam ustrahujejo, v resnici pa drug brez drugega ne morejo nic...
@ sebo2601 « Thu 9:17 am »
Po moje nebodo pustli tega da nas vržejo
@ daSKAn « Thu 9:13 am »
ČEferin nas bo fukno ven in LP kaže :D
@ Ketna « Wed 11:15 pm »
mislis Frenkie, Pedri, Puig? ;)
@ MiChO « Wed 11:08 pm »
:P
@ MiChO « Wed 11:08 pm »
A Frenkie, Pedri pa Ilaix?
@ daSKAn « Wed 11:05 pm »
sej naši niso nč boljši :P
@ MiChO « Wed 10:48 pm »
Image
@ MiChO « Wed 10:01 pm »
itak
@ daSKAn « Wed 4:33 pm »
Micho dopleta optimista :D
@ MiChO « Wed 2:33 pm »
pa Koeman bo ostal, ker bo doblete osvojil, valda da se ga ne bodo losali :)
@ MiChO « Wed 2:32 pm »
:P
Garcia, Kun pa Depay
vam povem kdo letos pride?
@ Ketna « Wed 8:26 am »
okej neymar je res mal pizdunsko spizdu, ampak je vseen taka klasa, da pac ce je sansa, zakaj ga ne bi nazaj ne... glede thiaga pa ne vem kaj je on nardil, da ga ne bi hotl nazaj?
@ daSKAn « Wed 8:19 am »
Ona sta svoje povedala in nardila....
@ daSKAn « Wed 8:19 am »
S tem fapanjem na Nežico pa Tjaga se me zmer spomne k na una babe k jih dec pretepa pa ga vseen hočjo nazaj...
@ Ketna « Wed 7:10 am »
ah to "ni dnarja" pac ni res... verjem, da se bo nasu... in ja, dembele + neki milijonov in je to to...
@ Ketna « Wed 7:09 am »
ja sam dvomim, da bi gaya hotu bit druga izbira...
@ rako « Wed 7:08 am »
Po moje psg ni tak nor, da bi samo menjal z Debelijem al pa Grizom.
@ rako « Wed 7:07 am »
Neymarja se lahko kupi samo kot zamenjava + dnar.
Noben. Ker ni dnara
Ja ce se hoce kupit neka konkurenca za Albo ne vem kdo drugi bo pameten.
@ Ketna « Wed 7:06 am »
in spet, kdo bi lahk bil bolj primern kot neymar
bo pa laporta sigurno prpelu eno zvezdnisko okrepitev
no men se pa zdi predvsem gaya najbolj nerealna moznost, ce alba ostaja...
@ rako « Wed 7:04 am »
Po moje bolj taki nakupi kot so Gaya, Emerson, Depay. Malo dnara malo muzike.
@ rako « Wed 7:03 am »
Ne vem kdo bo priso. Sanja se mi ne :D
@ Ketna « Wed 6:54 am »
poleg tega mu 2022 potece pogodba in psg ga bo primoran prodat poleti, sicer gre zastonj... zdej edin ce bo na koncu se odlocu podalsat, ampak glede njihovo letosnjo sezono in zeljo po igranju z messijem, mocno dvomim, da si bo zelel ostat
@ Ketna « Wed 6:52 am »
govorice glede neymarja bojo oz. so pa povsem na mestu... tip je izjavu pred parimi mesci, da hoce spet igrat z messijem, in messi vec kot ocitno ostaja oz. ostaja, ce mu bo laporta zrihtu konkurencno ekipo... in kdo bi lahk bil bolsa izbira, da se preprica messija, da bo ekipa konkurenca, kot neymar?
@ Ketna « Wed 6:51 am »
se pravi po tvoje je realnost, da noben ne pride al kaj? :lol:
@ Ketna « Wed 6:50 am »
no, tud js ne vem kak bo... to so ble nekak moje zelje, ampak vseen nekak realne... Neymar bo, Thiaga verjetno res ne bo, ceprav dvomim da bo smrdel v ligi evropa, ampak okej... za konrada se je govoril, da je mozno da se ga proda oz. posodi ja, bomo vidl, v nobenem primeru pa on ni kljucni clen v tej "moji" ekipi... Grimalda sm nasu v la masii ( ;) ) in bi bil verjetno najbolsa izbira na LB, mogoce celo bolsa od Gaye... alba verjetno ostaja ja, medtem ko za roberta ne bi bil tak preprican, ampak bo verjetno na koncu vendarle ostal...
@ rako « Tue 11:32 pm »
Po moje se se ne ve kaj dosti sploh koga bomo kupli letos. Sploh ce bomo debelega zamenjali s Xavijem. To se po moje caka. Kloo vem Xavi ne bo tam podaljsal pogodbe.
@ rako « Tue 11:21 pm »
Drugace pa jutri se pripravite. Govorice Neymar v Barco. Zdaj ko so izpadli :lol:
@ rako « Tue 11:19 pm »
To je pac realnost in ne FM.
Mogoce Gaya. Roberto, Alba ostajata.
Ne vem kje si Grimalda naso. Za njega po moje ni 0.1 procenta.
@ rako « Tue 11:17 pm »
Neymarja ne bo. Thiaga ne bo. Konrada bodo prodali. To se ze pise.
@ rako « Tue 11:17 pm »
Ne vem kak bo.
@ Ketna « Tue 10:58 pm »
rako kak pa bo?
@ ghettoce « Tue 10:42 pm »
Pepu pa prav privoščim
@ ghettoce « Tue 10:42 pm »
ravno to rako. neymar preveč zgublja žoge in že pri nas se je velikokrat zapletal, pa je mel zraven sebe Messija, Iniesto, neki časa tudi Xavija. v parizu pa poleg di marie nima s kom odigrat, razn če spusti v 40 m šprint mbapija. Ne bi si želel njegovega povratka k nam ...
@ rako « Tue 10:11 pm »
Kak bo ketna slabe volje poleti. Ko bo vse kontra kot si napisal :D
@ Ketna « Tue 9:53 pm »
tomi, glede neymarjevega podalsanja pa je tak da neymar nikol ni reku da bo podalsu, sam neki je ovinkaru ces da je srecn v parizu in da bo na koncu tak da bo "za vse najbols"... izogibu se je pa temu da bi direktno odgovoril
@ Ketna « Tue 9:52 pm »
ja, umtiti ni hotu na operacijo, medtem ko pri fatiju pac rehabilitacija po operaciji ni sla tak kot bi hotl... bomo vidl ka bo, ampak ne gre za isto situacijo kot pri umtitiju :)
@ rako « Tue 9:18 pm »
Neymar zgubo 22 zog v 16 minutah :lol:
@ rako « Tue 9:15 pm »
KDB letos lagano pobere balunDor
@ MiChO « Tue 9:00 pm »
Umtiti se je sam zajebal, ker ni hotel na operacijo zaradi SP-ja. Tako da ja, je svetovni prvak, ampak kariero si je pa kar fajn zjebal.
@ ToMee « Tue 6:25 pm »
potem pa poškodba in zdej je prou smešn. Ne morš vrjet, kaj se je nardil z njim :roll:
@ ToMee « Tue 6:24 pm »
če se kdo spomni tiste sezone... Umtiti je bil top3 CB, če ne kr glavni.
Fatija*
kolena so jeba in zjebala že marsiktero kariero
@ ToMee « Tue 6:23 pm »
upam, da to ni res :roll:
drgač smo pa BAJE Fatije že zajebal podobno kot Umtitija
a ni Ney neki uradno govoril, da mu je v PSGju zdej postalo ful noro in bo ostal?
@ brlo « Tue 4:32 pm »
+1
@ Ketna « Tue 3:58 pm »
ob vsem tem natrpanem urniku (ki bo sicer naslednjo sezono vseen mal manj natrpan kot je bil letos), je sigurno fajn met vec kot sam 11 igralcev, na klopi pa braithwaite, trincaote, firpote in podobne... tak da ja, upajmo da bo laporta potegnu prave poteze in da bo tud trener (kdorkoli ze bo) znal igralce pravilno uporabit, kogarkoli ze bomo prpelal :)
@ brlo « Tue 3:54 pm »
Zanimivo...Všeč mi je, da se rotira in se tudi klop malo naigra. Nikol ne veš, kdaj se kateri od nosilcev poškoduje. Vsekakor zaupam Laporti, da zgradi dobro ekipo.
@ Ketna « Tue 3:50 pm »
tak da ce bi mi mel v napadu Messija, Neymarja, Griezmanna, Depaya, Fatija in zraven se Konrada in Collada, je to nekak glih optimalno, da se na koncu vseh top 5 napadalcev naigra, sploh ker bi ob Griezmannu dejansko lahk obcasno igral se trije napadalci, glede na to, da je on lahk precej defenzivno naravnan :D
@ Ketna « Tue 3:46 pm »
je pa res da tud Pep ma v Cityu, tak kot sm ze zadnjic neki podobnega napisu, v napadu Sterlinga, Mahreza, Torresa, Jesusa, Aguera in pol še ofenzivna Fodna in Bernarda, pa nenazadnje tud De Bruyneja, ki je letos odigral neki tekem na false 9... torej 8 igralcev na teh ofenzivnih pozicijah in mislim, da so se vsi, razen Aguera, ki je mel tezave s poskodbami, letos kr precej naigral...

Who is chatting

• Topics

Login