se strinjam
@ Ketna « Sun 12:09 am »
pa tud ce bi Firpa dal na klop, pa Puiga na tribuno, bi blo tud smiselno... Pjanica pa vidmo da res cist ne mara, se mi smili bosanc, si tud ne zasluzi take ignorance
@ Ketna « Sun 12:07 am »
Micho mas prav, sej sm reku, dolocene poteze so mu uspele, ampak vcasih pa uleti res z debilizmi kot je ta, da mas na klopi dva golmana, npr. Puiga, ki mu vsako tekmo ob zaostanku das 2 minute drobtinc, pa pustis na tribune, ceprav se je na koncu izkazal da bi bla to idealna tekma, da bi povohu mal igranje v finalu, velik bolj kot za braithwaita
@ MiChO « Sun 12:04 am »
Ketna ... Koeman ne bo tu dlje kot dve sezoni. ─îe bo, to pomeni, da bodo uspehi. V nasprotnem primeru pa bo dal ┼íanso novincem, za kar mu bomo hvale┼żni ┼íe desetletje. Ni krize ;)
@ Ketna « Sun 12:00 am »
:oops: :oops: :oops:
@ Ketna « Sat 11:40 pm »
mogoc pa gremo po flicka :D ce se je nas "cudezni" trener kr znasu v bayernu, se bi mogoc njihov tud pri nas... edin kako ligo prvakov vec bi si zelel od njega :D
@ Ketna « Sat 11:39 pm »
sm pa vesel za lovoriko, ampak zaskrbljen za prihodnost, ce ostane koeman, ker mislim da nam nekega presezka on ne more ponudit
ampak se je izkazal da celo ni bil en izmed dveh golmanov neto, tak kot so najprej pisal, ampak sta bla tenas in pena... ampak nima veze, debilizem
@ Ketna « Sat 11:38 pm »
se vedno pa mi ne gre v glavo, da mas na klopi dva golmana, na tribuni pa pustis puiga, pjanica in firpa... pac to se mi pa zdi res kretensko
haha daskan nism bil optimista glih, ampak sm se bolj zavaroval za tak primer, ko se je zgodil zdej, da ne bi kdo reku "evo ti ketna, tu mas zdej koemana" :lol:
@ daSKAn « Sat 11:26 pm »
no pa je ena kanta :/
@ daSKAn « Sat 10:41 pm »
ketna optimista da bomo zmagal :D
@ Ketna « Sat 9:21 pm »
nardil je neki dobrih potez letos, priznam, ampak tole je pa visek kretenizma, tud ce dans zmagamo 15:0, #KoemanOut
@ Ketna « Sat 9:19 pm »
ka pa koeman debil puiga, pjanica pa firpa pusto na tribuni, na klopi ma pa dva golmana, vkljucno z netom, ki je se kr poskodovan, pac ka mu ni jasn
@ tomek « Sat 9:15 pm »
Ima kdo kakšen link za tiste ki nimamo arene?
@ Ketna « Sat 11:41 pm »
ajd mogoc jih ful nadigral spet nismo, ampak glede na videno bi si dans zasluzl najmanj remi... in bi ga ob postenem sojenju tud brez tezav dobil
@ daSKAn « Sat 11:17 pm »
@Ketna se strinjam, ─Źeprav sam nisem mel da smo jih kej nadigrali, oni so se bolj zaprli in pa bolj jalavo napadali
@ Ketna « Sat 11:03 pm »
in nas drugi polcajt je bil dalc od slabga... zafuku je koeman s postavo, ampak kljub temu niti v prvem nismu bli bistveno slabsi, v drugem smo jih pa konkretno nadigral
@ Ketna « Sat 10:58 pm »
mah, sodnik nardil celo tekmo... favl nad messijem, cez 20 sekund gol iz kontre reala, pol nobenga favla nad viniciusom, prosti strel na 17 metrih, 2:0 za real... pol cist stik za penal, ko se zdej po ogledu vara vedn piska in sm 100% da bi real tak penal dobil... najvecja komedija je pa itak 4 minute podalska, a tip si je sam 3 minute uro in mikrofon popravlu...
@ rako « Sat 10:52 pm »
Ene fucking resne tekme nismo letos zmagali.
@ rako « Sat 10:47 pm »
By by fatty pa je to to. Ce ne se lahko se za drugo leto zadovoljiko s tretjim mestom.
@ rako « Sat 9:55 pm »
No saj zdaj zabijemo 3. In poberemo 3 pike in ligo.
@ rako « Sat 9:52 pm »
Ja saj prvi reality check. Ne pa neke mid league ekipe.
@ rako « Sat 9:36 pm »
Zidan pojedo nasega debelega mojstra. Tale 3 5 2 in njihove kontre vidim da gre lepo skupaj. Mi pa bomo rabli 4 dni da damo gol.
@ Aljo88 « Sat 9:35 pm »
atomski balet
@ rako « Sat 9:32 pm »
Kve je Dembele zabit. Kot da ma tip bipolarno motnjo. Eno tekmo super. Drugo tekmo bvz da je sploh gor.
@ Aljo88 « Sat 9:31 pm »
─Ĺabe od brzine
@ daSKAn « Sat 9:30 pm »
mehhhh
@ rako « Sat 9:29 pm »
Kot vedno govorim. Ce bi igrali brez Desta bi blo boljse. Z enim majn mislim :lol:
@ rako « Sat 9:15 pm »
Kako dela Fede. Meni je najvecji car pri Realu.

Who is online

In total there are 6 users online :: 4 registered, 0 hidden and 2 guests (based on users active over the past 5 minutes)
Most users ever online was 841 on 23 Feb 2021, 18:35